Competitie Senioren

Competitie Senioren 2018-06-20T11:32:47+00:00

Hier kun je terecht voor de actuele stand in de lopende competitie en andere informatie

KNLTB competitie
Vanaf half februari is de nieuwe MijnKNLTB de omgeving waar je als speler en als verenigingsfunctionaris alle informatie kan vinden over competitie en toernooien. Deze nieuwe site kun je bereiken via mijnknltb.toernooi.nl en is overzichtelijker en eenvoudiger. Ook werkt de site prettig op dekstop, tablet én mobiel (ook voor Apple gebruikers).

Account aanmaken

Voordat je gebruik kan maken van de nieuwe omgeving moet je eenmalig een account aanmaken. De uitleg hiervoor vind je in het stappenplan. Bij een volgend bezoek onthoudt de site je logingegevens. In jouw favorieten kan je spelers, teams en toernooien eenvoudig terugvinden.
ons verenigingsnummer is 35022.

Opgave Voorjaarscompetitie 2018

Dinsdagmorgen 3 teams

Dames dubbel 35+ dinsdag morgen
1e klasse Bunde 1

Lisa vd Berg ©
Rene Burgers
Ank Buijs
Yolanda Steegmans

Dames dubbel 35+ dinsdag morgen
5e klasse Bunde 2

Geert Sondeijker ©
Danielle Bischhoff,
Nicole Bosten,
Olga crombach
Thea Marcelis
Marjo Vennix

Dames dubbel 35+ dinsdag morgen
3e klasse Bunde 3

Annelies Cordewener©
Marieke van Dongen
Gertie Sondeyker
Monique Loenis
Anouk Sijmons
Hilde Metsemakers

Woensdagavond 1 team

Heren dubbel 35+ woensdag avond
zomeravond competitie 4e klasse Bunde 1

Romain Bardoel ©
Rob Erdbrink
Will Orten
Huub Steegmans
Dirk Breeuwsma

Donderdagavond 19:00 2 teams

8/9 competitie
1e klasse Bunde 1

Ralph wijckmans
Patrick purnot
Ton lonissen
Fons kerckhoffs©

8/9 competitie
2e klasse Bunde 2

Rob Urlings
Hanneke Hartgers
Willem Lemmens©
Clair Cremers

Vrijdagavond 5 teams

Vrijdagavond Dames dubbel 35+
3e klasse Bunde 1

Miriam Sassen ©
Ingrid Smeets
Loes Petit
Joyce Kremers
Nathalie Rutgers
Sabine Buth
Liesbeth Lemeer
Ilse Meijerink

Gemengd dubbel 35+ vrijdag avond
4e klasse 0648 Bunde 1

Frits Sondeijker ©
Geert Sondeijker
Francois Devens
Susanne Devens
Nicole Bosten,
Erik Bosten,
Mike Mommers

Heren dubbel 35+ vrijdag avond
4e klasse Bunde 1

Ton Bergstein ©
Huib Lodewijks
Werner Smidt,
Andreas Pohle
Sumero van Agen

Heren dubbel 35+ vrijdag avond
4e klasse Bunde 2

Ad Balemans ©
Paul Lardinois
Yong Tjan
Eric Driessens
Martin Jacobs
Rob Plasier

Herendubbel 17+ vrijdagavond
4e klasse Bunde 1

Robert Tilman ©
Kelly Botty
Leon Meerts
Jos Severens

Zaterdagmiddag 3 teams

Gemengd 35+ zaterdagmiddag
Hoofdklasse Bunde 1

Serge van Dellen ©
Dave van Slijpe
Bem Bruls
Arlette Lambi
Lanneke Wiertz
Rop Simon

Heren 35+ zaterdagmiddag
2e klasse Bunde 1

Robert de Koning ©
Etienne Spauwen
Ralph Smeets
Basil Scherders
Mark Oskam

Heren dubbel 50+ zaterdagmiddag
1e klasse Bunde 1

Ed Kroll ©
Peter Mulders
Rob Stallenberg
Piet Dizy
Jim Moes

Zondag 2 teams

zondag landelijk mix t/m 17j
2e klasse Bunde 1

Tren Philipsen ©
Timo Brands
Ushi Dolmans
Sanne Vergouwen
Jolien Overhof

zondag landelijk jongens t/m 17j
2e klasse Bunde 1

Dante van Slijpe ©
Tim von Berg
Tom Hubers
Jelle Schauwaert
Yamo Vroemen